...

Rzeczoznawca Berlin

W przypadku wypadku samochodowego na terenie Niemiec warto skorzystać z usług rzeczoznawców i prawników mówiących w języku polskim. Uzyska się profesjonalną wycenę likwidacji szkód. Poszkodowany Polak lub jego reprezentant może dochodzić odszkodowania od niemieckiego towarzystwa ubezpieczeniowego sprawcy wypadku, kolizji.

Jak szybko uzyskać pełne odszkodowanie wypadek samochodowy w Niemczech?

Do wypadku lub kolizji w Niemczech może dojść w każdym momencie. Jeśli będzie miało miejsce zdarzenie samochodowe, to należy niezwłocznie spisać odpowiednie oświadczenie na miejscu w języku polskim i niemieckim. Muszą znajdować się w nim dane dotyczące numeru rejestracyjnego auta i jego marki, kraju rejestracji, numeru polisy i nazwy towarzystwa ubezpieczeniowego. Powinno się także sfotografować miejsce kolizji i pojazd. Nie może zabraknąć oczywiście danych teleadresowych sprawcy.

OC wypadek w Niemczech – profesjonalna opinia techniczna w Euro

W przypadku wypadku drogowego lub kolizji w Niemczech najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług niezależnego eksperta w postaci rzeczoznawcy samochodowego. Ma on doświadczenie, odpowiednie kwalifikacje. Jego pomoc będzie niezwykle korzystna, aby cała procedura likwidacji szkody została ułatwiona i przyśpieszona. Rzeczoznawca samochodowy oferuje opiniowanie szkód powypadkowych OC i AC. Można liczyć na sporządzenie opinii technicznej w Euro. Zostanie dokonana profesjonalna wycena wartości pojazdu.

Ubezpieczenie kolizja drogowa w Niemczech z niezależnym rzeczoznawcą samochodowym

Rzeczoznawca samochodowy w Niemczech zajmie się wszystkimi niezbędnymi formalnościami, które są potrzebne do uzyskania pełnego odszkodowania z OC sprawcy wypadku lub kolizji. Sporządzi on kalkulację szkód i kosztów naprawy uszkodzonego auta. Zweryfikuje również opinie i kosztorysy wykonane przez towarzystwo ubezpieczeniowe. Dokona rzetelnej oceny stanu technicznego pojazdu. Rzeczoznawca jest także w stanie odtworzyć przebieg wypadku lub kolizji, zrekonstruować całe zdarzenie. Można liczyć również na porady techniczno-prawne i zweryfikowanie kosztorysu przedstawionego przez firmę ubezpieczeniową.

Źródło zleceniodawcy

Zapytaj RZECZOZNAWCĘ Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.